Pewność siebie. Karty pracy rozwijające pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. Klasy 1-3
zoom_out_map
-5%

Pewność siebie. Karty pracy rozwijające pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. Klasy 1-3

Izabella Oliwia Galon , Patrycja Kadula

Karty pracy "Pewność siebie" to innowacyjne narzędzie do rozwijania pewności siebie u dzieci. Dzięki nim dzieci wzmacniają swoją pewność siebie, uczą się radzenia sobie z trudnościami oraz poznają swoje mocne strony. Praca z kartami pozwala także kształtować właściwą samoocenę, rozwijać samoświadomość i akceptację siebie.

61,75 zł Brutto

58,81 zł Netto

65,00 zł -5%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 65,00 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
check W magazynie
tag_faces 124 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Pewność siebie. Karty pracy rozwijające pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. Klasy 1-3 - Psychologia Dziecka - Izabella Oliwia Galon, Patrycja Kadula

Karty pracy "Pewność Siebie" oferują innowacyjne podejście do budowania pewności siebie u dzieci. Przeznaczone dla terapeutów, pedagogów, psychologów i rodziców. 

Korzystając z tego zestawu, będziesz mógł razem z dzieckiem podjąć fascynującą podróż przez tematy takie jak: odwaga, strach, złość, smutek, trudności aż do... akceptacji.

Karty pracy

  1. Wiek: 1-3 klasa szkoły podstawowej,
  2. 72 strony kolorowych kart pracy na grubym papierze w oprawie spiralnej. 

Dzięki pracy z kartami dzieci:

  • wzmacniają pewność siebie,
  • kształtują adekwatną samoocenę,
  • rozwijają samoświadomość,
  • poznają techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami,
  • poznają własne mocne strony.

Izabella Oliwia Galon

– Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kierunek Pedagogika Specjalna. Jest pedagogiem specjalnym i terapeutą umiejętności społecznych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i emocjonalnymi. Prowadzi w Krakowie zajęcia treningu umiejętności społecznych indywidualnie i grupowo. W pracy wykorzystuje elementy terapii behawioralno-poznawczej, treningu zastępowania agresji oraz treningu uważności. Współautorka kart terapeutycznych na stronie Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków (Facebook). Poza pracą zajmuje się ziołolecznictwem i nalewkarstwem.

Patrycja Kadula

– Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jest pedagogiem specjalnym, logopedą oraz terapeutą umiejętności społecznych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i emocjonalnymi. Prowadzi indywidualną terapię logopedyczną oraz zajęcia treningu umiejętności społecznych na terenie Krakowa. Współautorka kart terapeutycznych na stronie Trening Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych Kraków (Facebook). Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek.

Szczegóły
9788367092647
Wydawnictwo
Psychologia Dziecka
Autor
Izabella Oliwia Galon
Patrycja Kadula
ISBN
9788367092647
Format
A4
Stron
72
Okładka
spirala
Nr katalogowy
35639
Zobacz także
chat Komentarze (0)