Terapia logopedyczna  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia logopedyczna

Edyta Joanna Lichota

Ta książka logopedyczna, oparta na wieloletniej praktyce, zawiera ćwiczenia poprawiające wymowę głosek polskiego języka. Skierowana jest do logopedów, nauczycieli, pedagogów, rodziców i studentów, oferując także informacje o diagnozie i teorii logopedii. Ilustracje ułatwiają terapię, a zabawne rebusy i zagadki fonetyczne uczą dzieci przez zabawę. Publikacja jest przydatna zarówno w profilaktyce, jak i terapii logopedycznej oraz wspiera rozwijanie słownictwa dzieci i nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

45,00 zł Brutto

42,86 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 90 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Publikacja ta powstała w wyniku wieloletniej praktyki logopedycznej. Zawarte w niej ćwiczenia przeznaczone są do nauki wymowy wszystkich głosek języka polskiego. Skierowana jest do logopedów, nauczycieli, pedagogów, rodziców i studentów. Poza ćwiczeniami praktycznymi zawiera podstawowe informacje na temat diagnozy, teorii i praktyki logopedycznej. Rysunki oraz zdjęcia uzupełniają i ułatwiają terapię logopedyczną.

Książka ta pomaga ocenić, czy dziecko ma sprawne narządy artykulacyjne, poszerza zasób słownictwa oraz uzupełnia bazę dydaktyczną nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i logopedów. Rebusy i zagadki fonetyczne mają za zadanie nauczyć dziecko nowych treści przez zabawę, wyzwalając tym samym pozytywne emocje. Publikację można wykorzystać zarówno w profilaktyce, jak również terapii logopedycznej.

Szczegóły
Difin
9788379306008
Wydawnictwo
Difin
Autor
Edyta Joanna Lichota
Data premiery
2015
ISBN
9788379306008
Format
B5
Stron
160
Okładka
miękka
Nr katalogowy
26890
Zobacz także
chat Komentarze (0)