Wygraj z OCD. Ćwiczenia dla dzieci  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Wygraj z OCD. Ćwiczenia dla dzieci

Tyson Reuter

Książka oferuje 40 ćwiczeń, które pomagają dzieciom pokonać trudne myśli, lęki i nawyki. Zawiera inspirujące historie innych dzieci, pełne informacje na temat OCD oraz praktyczne narzędzia do walki z trudnościami.

50,91 zł Brutto

48,49 zł Netto

59,90 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 59,90 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
check W magazynie
tag_faces 102 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wygraj z OCD - Ćwiczenia dla dzieci - 40 ćwiczeń, które pomogą dzieciom powstrzymać niechciane myśli, kontrolować kompulsywne zachowania i przezwyciężyć lęk - Harmonia - Tyson Reuter

Czy masz wrażenie, że często musisz wykonywać pewne czynności albo cierpisz na uporczywe myśli? Pamiętaj, że nie jesteś w tej walce sam(a). Ta książka oferuje 40 kreatywnych ćwiczeń, które pomogą ci pokonać trudne myśli, lęki i nawyki, abyś mógł/mogła wrócić do swoich ulubionych zajęć!

Rysuj, zapisuj swoje refleksje i rozwiązuj łamigłówki, aby udowodnić swoim obawom, że to ty jesteś mistrzem/mistrzynią własnego umysłu! Jeśli chcesz zapanować nad trudnymi myślami i uczuciami, pamiętaj, że praktyka czyni mistrza. Ty możesz to zrobić!

Ćwiczenia dla dzieci - Wygraj z OCD

W publikacji znajdziesz:

  • Inspirujące historie innych dzieci, które pokonują podobne trudności jak ty. Przeczytaj, jak sobie radzą i poczuj, że nie jesteś sam(a) w swoich doświadczeniach.
  • Pełne informacje na temat OCD: dowiedz się, jak się objawia, skąd się bierze i jak możesz mu przeciwstawić się.
  • Praktyczne narzędzia gotowe do użycia: tak jak mechanik potrzebuje swoich narzędzi do naprawy samochodu, tak i ty potrzebujesz narzędzi, aby stawić czoła swoim trudnościom. Poproś o wsparcie osobę dorosłą, zapisuj swoje myśli, ćwicz nowe umiejętności!

Dr Tyson Reuter

jest psychologiem, który prowadzi terapię zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (OCD), lęku panicznego i innych. Jest nie tylko praktykiem, lecz także badaczem i autorem wielu recenzowanych publikacji naukowych na temat zachowań zdrowotnych młodzieży.

Szczegóły
Harmonia
9788383094502
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Tyson Reuter
Data premiery
2024
ISBN
9788383094502
Format
209x260
Stron
160
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35513
Zobacz także
chat Komentarze (0)