Logopedia przedszkolna i wczesnoszkolna. Tom 2. Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Logopedia przedszkolna i wczesnoszkolna. Tom 2. Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy

Aneta Domagała , Urszula Mirecka

"Logopedia przedszkolna i wczesnoszkolna" to dwutomowa publikacja, która omawia kluczowe zagadnienia z zakresu profilaktyki, diagnozy i terapii logopedycznej u dzieci. Książka łączy wiedzę teoretyków i praktyków, oferując cenne narzędzia dla logopedów i specjalistów pracujących z dziećmi.

Seria: Logopedia XXI wieku

106,25 zł Brutto

101,19 zł Netto

125,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 125,00 zł
check W magazynie
tag_faces 213 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Logopedia przedszkolna i wczesnoszkolna. Tom 2. Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy - Aneta Domagała, Urszula Mirecka - Harmonia

"Logopedia przedszkolna i wczesnoszkolna" z serii "Logopedia XXI Wieku" to dwutomowa publikacja wieloautorska, która gromadzi wiedzę ekspertów z różnych dziedzin, związanych z logopedią. Współtwórcami monografii są zarówno naukowcy, jak i praktykujący logopedzi, reprezentujący czołowe ośrodki akademickie w Polsce. Książka szczegółowo omawia kluczowe zagadnienia związane z rozwojem mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, oferując bogaty zasób wiedzy z zakresu profilaktyki, diagnozy oraz terapii logopedycznej. To wartościowe kompendium zarówno dla teoretyków, jak i praktyków.

Szczegóły
Harmonia
9788377442142
Producent
Harmonia
Autor
Aneta Domagała
Urszula Mirecka
ISBN
9788377442142
Format
170x240
Stron
832
Okładka
twarda
Nr katalogowy
36026
Seria wydawnicza
Logopedia XXI wieku
Rok wydania
2021
Zobacz także
Metody terapii logopedycznej

Przełomowa, recenzowana monografia prezentująca najważniejsze polskie metody terapii logopedycznej w teorii i praktyce. Długo oczekiwana, niezbędna dla studentów, praktyków i wykładowców logopedii oraz pokrewnych specjalizacji.

126,00 zł
Logopedia artystyczna

"Logopedia artystyczna" to publikacja, która oferuje kompleksowe spojrzenie na techniki pracy z głosem i artykulacją, skierowane do logopedów zajmujących się poprawą mowy w kontekście artystycznym.

71,40 zł
84,00 zł
Logopedia. Wybrane aspekty historii, teorii i praktyki

"Logopedia. Wybrane aspekty historii, teorii i praktyki" to interdyscyplinarna publikacja obejmująca kluczowe zagadnienia logopedii, od patologii mowy po nowoczesne metody terapii. Idealna dla studentów i specjalistów w dziedzinie logopedii.

46,75 zł
55,00 zł
Zaburzenia komunikacji pisemnej

"Zaburzenia komunikacji pisemnej" to monografia, która kompleksowo omawia trudności w czytaniu i pisaniu, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń mowy. Publikacja jest dedykowana specjalistom, badaczom i studentom zainteresowanym diagnozą oraz terapią zaburzeń pisemnej komunikacji.

72,25 zł
85,00 zł
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Trudności w pisaniu. Poziom graficzny pisma

"Trudności w pisaniu. Poziom graficzny pisma" to praktyczny przewodnik dla specjalistów i nauczycieli, omawiający problemy grafomotoryczne u dzieci. Zawiera nowatorskie narzędzie – Kartę oceny poziomu graficznego pisma, wspierającą diagnostykę i terapię trudności w pisaniu.

59,50 zł
70,00 zł
Zaczynam mówić

Książka przeznaczona jest dla terapeutów mowy dzieci około trzeciego roku życia, które jeszcze nie zaczęły mówić i dla rodziców kontynuujących zalecone ćwiczenia w domu.

40,89 zł
47,00 zł
Metody terapii logopedycznej

Przełomowa, recenzowana monografia prezentująca najważniejsze polskie metody terapii logopedycznej w teorii i praktyce. Długo oczekiwana, niezbędna dla studentów, praktyków i wykładowców logopedii oraz pokrewnych specjalizacji.

126,00 zł