Wdzięczność. Gra terapeutyczna dla dzieci  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-2%

Wdzięczność. Gra terapeutyczna dla dzieci

Marta Knapińska-Chłodnicka

Gra terapeutyczna dla dzieci łączy elementy zabawy z edukacją, oferując dwie różne wersje. Pierwsza z nich opiera się na rywalizacji poprzez karty z różnymi wartościami punktowymi, promując zdrową konkurencję. Druga wersja służy jako narzędzie do terapii indywidualnej lub do rozmów między dzieckiem a opiekunem, skupiając się na kluczowych zagadnieniach emocjonalnych. Ta gra pomaga dzieciom w lepszym rozumieniu i wyrażaniu swoich uczuć, wspierając ich emocjonalny rozwój i budując więzi rodzinne oraz szkolne.

47,04 zł Brutto

38,24 zł Netto

48,00 zł -2%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 47,99 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 94 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wdzięczność. Gra terapeutyczna dla dzieci - WIR - Marta Knapińska-Chłodnicka

Gra łączy edukację z zabawą. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców i edukatorów, którzy chcą pomóc dzieciom w lepszym rozumieniu i wyrażaniu swoich emocji.

Gra ta oferuje dwa unikalne podejścia:

  • Rywalizacja: W tej wersji gry, karty podzielone są na pięć kolorów, z których każdy reprezentuje różną liczbę punktów. To podejście promuje zdrową konkurencję i uczy dzieci, jak radzić sobie z wygranymi i przegranymi.
  • Rozmowa: W tej wersji, karty stają się narzędziem wspierającym terapię indywidualną lub rozmowy między rodzicem a dzieckiem. Wybór konkretnych kart przez dorosłego ułatwia dialog i skupia uwagę na kluczowych zagadnieniach emocjonalnych.

Gra Wdzięczność

jest nie tylko formą mądrej rozrywki, ale również platformą do budowania silnych więzi emocjonalnych w rodzinie i szkole. Dzięki niej dzieci uczą się rozpoznawać i nazywać swoje uczucia, co jest kluczowe w ich emocjonalnym rozwoju.

O autorce:

Marta Knapińska-Chłodnicka - psycholożka, psychoterapeutka pracująca z dziećmi i ich rodzinami oraz młodymi dorosłymi. Doświadczenie zdobyte w domu dziecka, poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolu, gimnazjum i ośrodku interwencji kryzysowej wykorzystała do stworzenia gry terapeutycznej dla dzieci.
Szczegóły
WIR
5902020797388
Wydawnictwo
WIR
Autor
Marta Knapińska-Chłodnicka
Data premiery
2023
ISBN
5902020797388
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
35290
Zobacz także
chat Komentarze (0)