Od bierności do aktywności komunikacyjnej czyli AAC w pracy grupowej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Od bierności do aktywności komunikacyjnej czyli AAC w pracy grupowej

Anna Zawierucha

Książka Anny Zawieruchy jest unikalnym i praktycznym źródłem autorskich rozwiązań dla osób pracujących z uczniami z trudnościami komunikacyjnymi w systemie szkolnictwa w Polsce. Zawiera gotowe pomysły na planowanie dnia, plany lekcji oraz scenariusze zajęć, co ułatwia pracę z uczniami z złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.

59,90 zł Brutto

57,05 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 120 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Ta wyjątkowa publikacja jest nieocenionym źródłem autorskich rozwiązań, które wynikają z wieloletniego doświadczenia Anny Zawieruchy. Jeśli pracujesz z osobami, które mają trudności w mówieniu lub nie są w stanie mówić w sposób wyraźny, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej gotowe rozwiązania dla osób z zaburzeniami procesu komunikacyjnego, które możesz wykorzystać w pracy z uczniami na każdym poziomie edukacji.

Od bierności do aktywności komunikacyjnej

Książka ta oferuje proste i praktyczne sposoby rozwiązywania realnych problemów, a także inspiracje i pomysły, przy minimalnej ilości teorii. To unikalny element, który wyróżnia tę publikację spośród innych na rynku. Jest to pierwsza książka w Polsce, która w całości poświęcona jest pracy grupowej z dziećmi i młodzieżą z trudnościami komunikacyjnymi, oparta na systemie szkolnictwa w Polsce. Zawiera ona gotowe pomysły na planowanie dnia, plany lekcji oraz scenariusze zajęć, co ułatwia pracę z uczniami z złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.

Szczegóły
Wydawnictwo
Kapelusz z kwiatami
Autor
Anna Zawierucha
Data premiery
2023
Stron
152
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35024
Zobacz także
chat Komentarze (0)