-5%Nowy

Niecodziennik samooceny dla nastolatków (75 kart pracy)

Michalina Płotka

"Niecodziennik samooceny dla nastolatków" to praktyczne narzędzie z 75 gotowymi kartami pracy, podzielone na trzy istotne moduły dla wzmocnienia samooceny. Pierwszy moduł skupia się na poznaniu siebie, drugi na realizacji marzeń, a trzeci na relacjach z innymi. każdy z modułów zawiera konkretne zadania, które pomagają w rozwijaniu pewności siebie i samorealizacji.

61,75 zł Brutto

58,81 zł Netto

65,00 zł -5%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 65,00 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
check W magazynie
tag_faces 124 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Niecodziennik samooceny dla nastolatków. Skuteczne narzędzie służące wzmocnieniu samooceny dla dzieci 7-12 lat. 75 gotowych kart pracy - Psychologia Dziecka - Michalina Płotka

Książka składa się z trzech modułów ważnych dla samooceny:

  • I moduł: "Poznaj się lepiej" - aktualny obraz siebie
  • II moduł: "Ja i moje marzenia" -wizja siebie w przyszłości
  • III moduł: "Ja i inni" - ja w interakcji z innymi ludźmi

Jeśli jesteś pedagogiem/ nauczycielem/ terapeutą:

Możesz wykorzystać ten Niecodziennik w całości – od A do Z – podczas indywidualnej pracy z dzieckiem czy jako stały punkt zajęć. Jeśli chcesz, możesz do swojej pracy wykorzystać poszczególne moduły lub karty, które akurat będą pomocne dla ucznia, z którym pracujesz. Może to być też jedynie baza pomysłów, które przekształcisz i nieco dostosujesz do swojego podopiecznego. 

Jeśli jesteś rodzicem:

I sięgasz po tę książkę, może to oznaczać, że bardzo dbasz o swoje dziecko, martwisz się o jego obniżoną samoocenę lub widzisz sfery, w której dobrze by było ją wzmocnić. Materiał, który oglądasz, możesz wykorzystać do podniesienia poczucia wartości i skuteczności swojego dziecka. Wykonując ćwiczenia wspólnie z dzieckiem, będziesz miał szansę lepiej je poznać, zbliżyć się do niego, poprawić relacje. Dzieciom jest łatwiej mówić o sobie, kiedy przybiera to formę zabawy i przebiega w miłej atmosferze.

Michalina Płotka

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, od kilku lat działający w obszarze edukacji. Na co dzień związana z poradnią psychologiczno-pedagogiczną, gdzie diagnozuje dzieci i młodzież, prowadzi warsztaty i konsultacje dla rodziców oraz superwizje dla nauczycieli. W gabinecie prywatnym pracuje indywidualnie z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Realizatorka programu Szkoła dla Rodziców, terapeutka TUS. W życiu prywatnym pasjonatka podróży, aktywności fizycznej i dobrego jedzenia.

Szczegóły
9788367092500
Wydawnictwo
Psychologia Dziecka
Autor
Michalina Płotka
ISBN
9788367092500
Format
A4
Stron
84
Okładka
spirala
Nr katalogowy
35874
Zobacz także
chat Komentarze (0)