0-3 lata

-10%
Rok w lesie - Bóbr
Wysyłka 1-3 dni
Seria kolorowych książeczek "Rok w lesie" przenosi najmłodszych czytelników w fascynujący świat leśnych bohaterów. W tej książeczce poznajemy tajemnicze życie bobrów, zapraszając do wspólnej zabawy przy tworzeniu rozlewiska, ścinaniu drzewa i ostrzeganiu przed niebezpieczeństwem. Książeczki nie tylko uczą o leśnych zwierzętach, lecz również rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość i logiczne myślenie najmłodszych czytelników. Przygotujcie się na fascynującą podróż po lesie z uroczymi bohaterami!
22,41 zł
24,90 zł
-10%
Rok w lesie - Niedźwiedź
Wysyłka 1-3 dni
Seria kolorowych książeczek przenosi czytelników do uroczego świata leśnych przygód. W tajemniczym lesie spotkacie sympatycznego niedźwiadka, ucząc się, gdzie szuka przysmaków i jak właściwie zachować się w jego towarzystwie. Zadania, takie jak pomoc w zasypianiu niedźwiadka, sprzątanie śmieci oraz ostrzeganie przed drugim niedźwiedziem, tworzą emocjonującą i edukacyjną podróż, rozwijającą wyobraźnię i spostrzegawczość najmłodszych czytelników.
22,41 zł
24,90 zł
-10%
Rok w lesie - Borsuk
Wysyłka 1-3 dni
Seria "Rok w lesie" to urocze kartonowe książeczki z ulubionymi zwierzęcymi bohaterami. Książeczki nie tylko dostarczają rozrywki, lecz także poszerzają wiedzę o leśnych zwierzętach, rozwijają wyobraźnię i stymulują spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Zadania, takie jak obudzenie borsuka czy pomoc w utrzymaniu czystości sierści, czekają na najmłodszych, zachęcając do wspólnej zabawy i odkrywania tajemniczego świata leśnych przygód!
22,41 zł
24,90 zł
-10%
Rok w lesie - Wiewiórka
Wysyłka 1-3 dni
"Rok w lesie" przenosi najmłodszych do fascynującego świata leśnych zwierząt poprzez interaktywne kartonowe książeczki. Odkrywajcie tajemnice życia wiewiórki, ucząc się o jej zwyczajach i umiejętnościach dzięki zabawnym i rozwijającym zadaniom. Idealna rozrywka, która jednocześnie poszerza wiedzę o przyrodzie.
22,41 zł
24,90 zł