Lista produktów: Abedik

Chcę poprawnie wymawiać ś, ź, ć, dź. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 12
W magazynie
Zeszyty logopedyczne z serii "Chcę poprawnie wymawiać" są pomocnym narzędziem w korygowaniu wad wymowy u dzieci. Mogą być wykorzystywane zarówno przez terapeutów mowy w gabinetach logopedycznych, jak i przez rodziców po konsultacji z logopedą. Ten konkretny zeszyt skupia się na terapii wymowy głosek ciszących /ś/ /ź/ /ć/ /dź/ oraz może być również używany do nauki ortografii spółgłosek miękkich.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać r-l, l-r. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 11
W magazynie
Zeszyty logopedyczne "Chcę poprawnie wymawiać" to pomocniczy materiał do korygowania wad wymowy u dzieci. Mogą być wykorzystywane przez terapeutów mowy i rodziców. Konkretny zeszyt skupia się na ćwiczeniach dotyczących głosek /l/ i /r/ w sytuacjach konkurencyjnych. Przydatne również w pracy kompensacyjnej z dziećmi.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać r. Część 2. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 10
W magazynie
Zeszyty logopedyczne z serii "Chcę poprawnie wymawiać" są przydatnym materiałem w korygowaniu wad wymowy u dzieci. Mogą być wykorzystywane przez terapeutów mowy i rodziców po konsultacji z logopedą. Ten zeszyt skupia się na ćwiczeniach dotyczących głoski /r/ w różnych kontekstach po spółgłoskach oraz w różnych pozycjach w wyrazach.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać r (tr, dr). Część 1. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 9
W magazynie
Niniejszy zeszyt jest pierwszym z dwóch przeznaczonych do terapii wadliwej wymowy głoski /r/, zwłaszcza jeśli jest ona realizowana niezgodnie z normą fonetyczną ( np. r języczkowe, wargowe, międzyzębowe czy gardłowe ). Wyrazy do ćwiczeń w tym zeszycie zostały tak dobrane, aby głoska /r/ występowała po spółgłoskach /t/ i /d/.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać sz, cz. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 6
W magazynie
Ta publikacja oferuje ćwiczenia wspomagające dzieci w usprawnianiu artykulacji trudnych zbitek spółgłoskowych "szcz". Może być stosowana zarówno w gabinetach logopedycznych, jak i w domu przy nadzorze rodziców, po wcześniejszej konsultacji z logopedą.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać cz, dż. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 5
W magazynie
Piąty zeszyt logopedyczny "Chcę poprawnie wymawiać" autorstwa Marii Wrzesińskiej skupia się na prawidłowej wymowie głosek szumiących (cz, dż). Ćwiczenia w zeszycie pomagają w korekcji sygmatyzmu i utrwalaniu poprawnej wymowy. Może być wykorzystany zarówno w gabinetach logopedycznych, jak i w domu pod nadzorem rodziców.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać sz, ż (rz). Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 4
W magazynie
Czwarty zeszyt logopedyczny Marii Wrzesińskiej skupia się na nauce poprawnej wymowy głosek szumiących (sz, ż/rz) oraz wspomaga korekcję sygmatyzmu. "Chcę poprawnie wymawiać" to pomocny materiał terapeutyczny, który można wykorzystać zarówno w gabinecie logopedycznym, jak i w domu pod opieką terapeuty mowy.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać c, dz. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 3
W magazynie
Zeszyty ćwiczeń logopedycznych "Chcę poprawnie wymawiać" to pomocny materiał dla terapeutów mowy i rodziców, którzy chcą pomóc dzieciom w poprawie wymowy. Ten zeszyt skupia się na terapii głosek syczących /c/ i /dz/ i może być wykorzystany do korygowania różnych rodzajów seplenienia, takich jak międzyzębowe, boczne czy przyzębowe realizacje tych głosek. Zaleca się współpracę z logopedą w procesie pracy nad poprawą wymowy dziecka.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać s, z. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 2
W magazynie
Zeszyty logopedyczne "Chcę poprawnie wymawiać" to pomocniczy materiał dla terapeutów i rodziców, pomagający w korygowaniu wad wymowy u dzieci. Niniejszy zeszyt skupia się na terapii głosek syczących /s/ i /z/ oraz różnych rodzajach seplenienia.
15,50 zł
Chcę poprawnie wymawiać k, g. Ćwiczenia logopedyczne. Zeszyt 1
W magazynie
Zeszyty logopedyczne "Chcę poprawnie wymawiać" to pomocniczy materiał dla terapeutów i rodziców, wspierający korygowanie wad wymowy u dzieci. Niniejszy zeszyt skupia się na terapii głosek tylnojęzykowych k i g, oferując zestaw ćwiczeń do pracy w różnych pozycjach w wyrazie.
15,50 zł