Godziny wychowawcze

Godzina wychowawcza (lekcja wychowawcza) to zazwyczaj jedna godzina lekcyjna, która jest przeznaczona do dyspozycji wychowawcy danej klasy. Można wykorzystać lekcję wychowawczą do swobodnej dyskusji, umożliwiając  uczniom przedstawienie własnych poglądów na dany temat. W tym dziale znajdziesz ofertę wydawniczą, która może wspomóc w przeprowadzeniu lekcji wychowawczej.Godzina wychowawcza (lekcja wychowawcza) to zazwyczaj jedna godzina lekcyjna, która jest przeznaczona do dyspozycji wychowawcy danej klasy. Można wykorzystać lekcję wychowawczą do swobodnej dyskusji, umożliwiając  uczniom przedstawienie własnych poglądów na dany temat. W tym dziale znajdziesz ofertę wydawniczą, która może wspomóc w przeprowadzeniu lekcji wychowawczej.Godzina wychowawcza (lekcja wychowawcza) to zazwyczaj jedna godzina lekcyjna, która jest przeznaczona do dyspozycji wychowawcy danej klasy.

Godziny wychowawcze z nastolatkami. Scenariusze zajęć
W dostawie
Publikacja zawiera 30 scenariuszy, a każdy z nich – ćwiczenia dla uczniów i krótką charakterystykę omawianego tematu. Książka została napisana z myślą o wychowawcach i pedagogach szkół ponadpodstawowych.
55,00 zł
-18%
Będzie dobrze
W dostawie
Program wspierający kształcenie kompetencji emocjonalno-społecznych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w kontekście sytuacji kryzysowych i traumatycznych.
1 221,80 zł
1 490,00 zł
-15%
Zajęcia z wychowawcą
W magazynie
Ćwiczenia, gry i karty pracy dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.
17,85 zł
21,00 zł
Godzina wychowawcza z Agnieszką Osiecką
W magazynie
Książka dla nauczyciela wychowawcy, pedagoga szkolnego i dla rodzica nastolatka. Publikacja, dzięki której nauczyciel może prowadzić ciekawe godziny wychowawcze.
59,90 zł