Języki obce

Język angielski - Karty pracy w szkole i w domu - Klasa 4
Wysyłka 1-3 dni
Książka oferuje różnorodne ćwiczenia z zakresu gramatyki i słownictwa dla uczniów klasy czwartej, z atrakcyjnymi ilustracjami i kodami QR do sprawdzania odpowiedzi. Zawiera także zadania typu egzaminacyjnego oraz sprawdziany po każdej części materiału, aby pomóc uczniom w monitorowaniu postępów.
24,95 zł
-2%
Język angielski. Graficzne karty pracy dla klas 1-3
W magazynie
Graficzne karty pracy do nauki angielskiego dla klas 1-3 to przyjemny sposób na rozwijanie językowych umiejętności dzieci. Zawierają 64 karty pracy z atrakcyjną grafiką, pozwalające na zabawne ćwiczenia słownictwa i trening motoryczny, z dodatkową instrukcją.
56,84 zł
58,00 zł
-15%
It’s Circle Time!
W magazynie
Zabawy w kole na każdy dzień do piosenek wspomagających naukę języka angielskiego w przedszkolu.
27,20 zł
32,00 zł
Angielski w małym palcu! Karty pracy samodzielnej
Wysyłka 1-3 dni
"Angielski w małym palcu" to kolejna część znanej i popularnej serii "Karty pracy". Książka została przygotowana z myślą o dzieciach przedszkolnych, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego.
24,95 zł
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3
Wysyłka 1-3 dni
Karty pracy języka angielskiego dla klasy 3 to kontynuacja materiałów dla uczniów, dostosowanych do nowej podstawy programowej. Dzięki podziałowi na działy tematyczne, książka umożliwia samodzielną pracę w domu i szkole. Zadania obejmują różnorodne obszary słownictwa i struktur językowych, wspierając naukę w praktyczny sposób. Zapis wymowy, słowniczek i perforacja kart są praktycznymi dodatkami ułatwiającymi korzystanie z materiałów. Idealne narzędzie do rozwijania umiejętności językowych uczniów trzeciej klasy.
24,95 zł
Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 2
Wysyłka 1-3 dni
Publikacja to zbiór kreatywnych kart pracy do nauki języka angielskiego w drugiej klasie. Działy tematyczne pokrywają różnorodne obszary, umożliwiając samodzielną pracę uczniów w domu i w szkole. Karty zawierają zadania wspierające słownictwo, struktury językowe oraz proste odczytywanie i wymowę. Słowniczek angielsko-polski oraz łatwa perforacja kart ułatwiają korzystanie z materiałów. To praktyczne narzędzie do efektywnej nauki języka angielskiego dla drugoklasistów.
24,95 zł
Wielka gramatyka języka angielskiego
Wysyłka 1-3 dni
Wielka gramatyka języka angielskiego to książka niezbędna każdemu uczniowi, który chce mieć dobre oceny z języka angielskiego i żadnych problemów z klasówkami,...
12,89 zł