Akcesoria logopedyczne

MYOCHEW trenażer-szczoteczka
Chwilowo niedostępny
MYOCHEW to innowacyjny trenażer wspierający funkcje języka i żuchwy dzieci w wieku 2-8 lat. Zalecane stosowanie przez 10-15 minut dwa razy dziennie, podczas codziennych aktywności. Ważna konsultacja z ortodontą przed użyciem. Posiada certyfikat CE.
Szpatułka Z-Vibe guzikowa mała. Zestaw
Chwilowo niedostępny
Zestaw ARK Therapeutic - Szpatułka Z-vibe guzikowa, mała, jest profesjonalnym narzędziem logopedycznym do ćwiczeń mięśni warg i policzków. Zawiera dwie szpatułki o mniejszym rozmiarze II, idealne do treningu orbicularis oris. Wibracje są opcjonalne i polecane dla pacjentów z większymi potrzebami sensorycznymi.
Wibrator logopedyczny REREK (bez szpatułek)
W magazynie
Wibrator logopedyczny REREK to popularne narzędzie terapeutyczne do kształcenia głoski "R" w terapii rotacyzmu. Można go wykorzystywać z różnymi szpatułkami od ARK Therapeutic. Produkt jest dostępny w różnych kolorach i jest łatwy w obsłudze, zaleca się fachową diagnozę przed jego użyciem.
99,00 zł
Gryzak logopedyczny ARK Y twardy
W magazynie
Gryzak logopedyczny ARK Y to bezpieczne i trwałe narzędzie do ćwiczenia żucia, gryzienia i eksploracji jamy ustnej. Wykonany z medycznego elastomeru, posiada gładką część uchwytową i delikatnie fakturowane ramiona. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne i jest idealny dla osób na początkowych etapach tolerancji dla faktur. Skutecznie wspomaga terapię logopedyczną.
40,00 zł
Szpatułka SENSI łyżeczka boczna
W magazynie
Zaprojektowana specjalnie do bocznego karmienia. Karmienie boczne promuje lateralizacje języka i jego cofnięcie.
32,00 zł
-10%
Eduterapeutica Lux. Logopedia. Akcesoria
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw tradycyjnych pomocy jako dopełnienie ćwiczeń interaktywnych i tradycyjnych kart pracy, dzięki którym trening logopedyczny będzie ciekawszy i łatwiejszy. 
531,00 zł
590,00 zł
Oronavigator
Chwilowo niedostępny
Oro-Navigator to przyrząd do przesuwania języka w żądanym kierunku dzięki specjalnemu profilowi. Stosujemy go w ćwiczeniach pionizacji czubka języka i lateralizacji języka.
Magiczna świeczka
W magazynie
Magiczna świeczka to rodzaj małego nocnego znicza wykonanego w całości z plastyku, który zapala się i gaśnie od podmuchu powietrza lub gwałtownego potrząśnięcia.
15,00 zł
Wibrator logopedyczny SENSI
W magazynie
Profesjonalny wibrator logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy.
189,00 zł
Szpatułki TOOTHETTE (10 sztuk)
W magazynie
Szpatułki gąbkowe wykorzystywane pierwotnie tylko do higieny jamy ustnej Pacjentów obłożnie chorych. Stały się odkryciem amerykańskich logopedów, którzy zaczęli ich używać w terapii logopedycznej.
15,00 zł