Najczęściej kupowane

Dzieci kontra rodzice. Magia Świąt
W magazynie
Dzieci kontra rodzice. Magia Świąt to wesoła gra, która przybliży piękną atmosferę Świąt. 
24,90 zł
-15%Pakiet
Wirus! + Wirus! 2: Ewolucja + Wirus! Halloween - Pakiet 3 gier karcianych
W magazynie
Dynamiczna gra karciana, w której gracze stawiają czoła epidemii, rywalizując o zwycięstwo poprzez zbieranie zdrowych organów i stosowanie różnorodnych taktyk. Dodatek "Ewolucja" wprowadza nowe, groźniejsze wirusy i eksperymentalne szczepionki, podczas gdy rozszerzenie "Halloween" dodaje tajemnicze elementy, kreując niezapomniane przeżycia. Gra oferuje prostą rozgrywkę, humor i negatywną interakcję, zachęcając do dobrej zabawy dla całej rodziny.
54,30 zł
63,88 zł
-20%
Korale Matematyczne 100
W magazynie
Korale matematyczne 100 stanowią nowoczesną formę tradycyjnego liczydła. Umożliwiają wykonywanie na konkretach działań matematycznych w zakresie 100. 
22,40 zł
28,00 zł
-20%
Zestaw Kontrolny PUS (pasuje do wszystkich książeczek z serii mini-pus)
W magazynie
Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków. Jest to niezbędny element Systemu Edukacji PUS, który służy zawsze w połączeniu z książeczkami z serii PUS, ponieważ cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.
39,20 zł
49,00 zł
-10%
100 ćwiczeń poprawiających koncentrację uwagi
W magazynie
opartych na analizatorze wzrokowym oraz wspomagających doskonalenie umiejętności czytania i pisania. Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych.
31,50 zł
35,00 zł
-15%Pakiet
Wirus + Wirus 2 Ewolucja
W magazynie
Pakiet gier oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której gracze rywalizują, aby powstrzymać epidemię wirusów. Zasady są proste, co sprawia, że jest idealny dla graczy o różnym poziomie doświadczenia. Dodatek "Wirus Ewolucja" wprowadza nowe taktyczne możliwości, sprawiając, że gra staje się jeszcze bardziej zaraźliwa, z utrzymaniem szybkiej i dynamicznej rozgrywki. To doskonała zabawa dla całej rodziny, pełna negatywnej interakcji i idealna do zabrania wszędzie.
41,63 zł
48,98 zł
-20%
PUS. Wyprawka przedszkolaka
W magazynie
Wyprawka Przedszkolaka PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.
68,00 zł
85,00 zł
MóWiMy. Zeszyt ćwiczeń do rozwoju mowy. Część 4
W magazynie
Zeszyt zawiera wyrazy trzysylabowe zbudowane z trzech sylab otwartych. Celem pracy, z tym Zeszytem, jest to, żeby dziecko, zaczęło wymawiać dłuższe wyrazy, nie przekręcając i nie opuszczając głosek.
26,90 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 1
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina" to pierwsza książeczka z nowej serii PUS, przeznaczona dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów sprawia trudność.
17,20 zł
21,50 zł
Pakiet
MóWiMy. Zeszyty ćwiczeń do rozwoju mowy. Części 4, 5, 6
W magazynie
Trzy zeszyty zawierające wyrazy o różnej trudności dla dzieci w różnym wieku. Zeszyty mają na celu poprawę wymowy, stymulowanie rozwoju mowy oraz ułatwienie terapii logopedycznej dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy lub afazją dziecięcą.
85,90 zł
Magiczna piłeczka
W magazynie
Piłeczka świetnie nadaje się do ćwiczeń koordynacji ruchowej ręka - oko a zwłaszcza do ćwiczeń oddechowych - ćwiczenia protruzji warg ze względu na wąski ustnik i cofnięcia języka (cele OPT).
6,00 zł
-20%
Odkrycia. Poznać i zrozumieć siebie
W magazynie
Odkryj siebie ! Gra planszowa Odkrycia - poznać i zrozumieć siebie pomoże zrozumieć siebie, poznać swoje zachowania, reakcje na konkretne sytuacje życiowe, pozwoli nam odkryć w sobie empatię, poprawi komunikację interpersonalną oraz rozwinie umiejętność uważnego słuchania oraz świadomego komunikowania międzyludzkiego oraz z samym sobą.
123,20 zł
154,00 zł
Gimnastyka buzi na wesoło
W magazynie
Zeszyt logopedyczny zawierający opowiadania, których celem jest usprawnienie narządów mowy poprzez ćwiczenie mięśni warg i języka.
10,00 zł
Lusia i dźwięki
W magazynie
Książeczka przeznaczona jest do wspierania rozwoju mowy dla dzieci rozpoczynających mówienie, czyli 8-16 miesięcznych.
19,32 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 2
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 2. Pierwsze słowa: zwierzęta" to 2. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Emocje i umiejętności społeczne 1
W magazynie
Nowa książeczka PUS adresowana jest głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jej celem jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego.
17,20 zł
21,50 zł